Xbox Game Pass Ultimate را به مدت 1 ماه فقط با 8 دلار با این تخفیف امتحان کنید

Xbox-Game-Pass

اکنون 1 ماه به Xbox Game Pass Ultimate با تخفیف دسترسی داشته باشید.

StackSocial

اگر به امتحان سرویس بازی اشتراک Game Pass Xbox فکر می کنید، اکنون زمان خوبی برای شروع است: Stack Social در حال اجرای قراردادی است تا یک ماه دسترسی به Xbox Game Pass Ultimate برای کنسول های Xbox، رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه داشته باشد. فقط 8 دلار، کمتر از قیمت معمولی آن 15 دلار است.

Game Pass Ultimate به شما این امکان را می دهد که بیش از 100 بازی را بر روی رایانه شخصی و کنسول ایکس باکس انجام دهید، از جمله عناوین محبوبی مانند Starfield، Forza Motorsport، Grand Theft Auto، Gears of War، Halo و بسیاری دیگر. بازی‌های جدید همیشه اضافه می‌شوند، از جمله عناوین Xbox Game Studios در روز انتشار.

مشکل اینجاست که اگر نمی‌خواهید یک مشترک معمولی شوید و بعد از اولین ماه تخفیف ماهانه 15 دلار پرداخت کنید، باید اشتراک خود را در حساب مایکروسافت خود لغو کنید تا به طور خودکار در پایان ماه تمدید شود. ماه

اکنون یک ماه Xbox Game Pass را با قیمت 8 دلار در Stack Social دریافت کنید.

منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/try-xbox-game-pass-ultimate-for-1-month-for-just-8-with-this-deal/#ftag=RSSbaffb68

معاملات جمعه سیاه همچنان ادامه دارد! بیش از 150 تخفیف از آمازون، اپل، بهترین خرید، والمارت و موارد دیگر

ZDNET فقط در مورد معاملاتی که می خواهیم بخریم می نویسد: دستگاه ها و محصولاتی که می خواهیم، ​​نیاز داریم یا توصیه می کنیم. کارشناسان ما معاملاتی را جستجو کردند که حداقل 20 درصد تخفیف داشته باشند (یا تقریباً هرگز در فروش نیستند)، با استفاده از ابزارهای مقایسه قیمت و ردیاب‌های ایجاد شده برای تعیین اینکه آیا معامله واقعاً برای فروش است یا خیر و هر چند وقت یک‌بار متوقف می‌شود.

ما همچنین به نظرات مشتریان نگاه کردیم تا بفهمیم چه چیزی برای افراد واقعی که قبلاً طرح‌هایی را که ما توصیه می‌کنیم دارند و از آنها استفاده می‌کنند اهمیت دارد. توصیه‌های ما ممکن است بر اساس آزمایش‌های خودمان، علاوه بر تحقیقات و مقایسه‌های گسترده باشد. هدف این است که دقیق ترین توصیه ها را به شما ارائه دهیم تا به شما در خرید هوشمندتر کمک کند.

منبع: https://www.zdnet.com/article/best-black-friday-deals-nov-25-23/#ftag=RSSbaffb68

153 بهترین معاملات جمعه سیاه: آمازون، والمارت، بهترین خرید، اپل و موارد دیگر

امروز جمعه سیاه است و ویراستاران ZDNET بهترین معاملات را در مورد محصولات اپل، جاروبرقی ربات، تلویزیون، ساعت هوشمند، هدفون، لپ‌تاپ، تلفن و غیره پیدا کرده‌اند.

منبع: https://www.zdnet.com/article/best-black-friday-deals-nov-24-2023/#ftag=RSSbaffb68

دانش‌آموزان می‌توانند برای Hulu فقط با 2 دلار در ماه ثبت نام کنند. در اینجا چگونه است

تلویزیون زنده Hulu با ورزش

برای تخفیف دانشجویی Hulu ثبت نام کنید تا 75٪ در ماه در سرویس پخش صرفه جویی کنید.

هولو

دانش‌آموزانی که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های خدمات استریم هستند (مخصوصاً با افزایش قیمت‌های اخیر و تغییرات اشتراک‌گذاری رمز عبور) دلیلی برای خوشحالی دارند: Hulu بار دیگر به دانشجویان تخفیف بدهید در نسخه پشتیبانی از تبلیغات سرویس پخش، فقط 2 دلار در ماه شارژ می شود (در مقایسه با قیمت معمول 8 دلار در ماه). تنها چیزی که برای ثبت نام نیاز دارید یک کالج یا دانشگاه معتبر با عنوان IV ایالات متحده است.

پیشنهاد تخفیف دانشجویی برای مشترکین جدید و موجود Hulu باز است. اگر قبلاً مشترک Hulu هستید و می‌خواهید از آن استفاده کنید، می‌توانید به حساب Hulu خود وارد شویدسپس روی Sign Up Now کلیک کنید تا نرخ تخفیف را برای اشتراک Hulu (با تبلیغات) اعمال کنید، یا اگر در حال حاضر در برنامه دیگری هستید، به طرح Hulu (با تبلیغات) ارتقا دهید.

سرویس پخش وضعیت ثبت نام شما را از طریق SheerID بررسی می کند.

Hulu انتخاب ZDNET برای بهترین جایگزین برای Netflix است و صدها نمایش تلویزیونی و فیلم محبوب از جمله Hulu Originals مانند Only Murders In the Building، The Handmaid’s Tale، The Bear و The Kardashians را در خود جای داده است.

منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/students-can-sign-up-for-hulu-for-just-2-a-month-right-now-heres-how/#ftag=RSSbaffb68

105 بهترین تخفیف ماه اکتبر که می‌توانید بخرید: به‌روزرسانی‌های زنده

فروش روز آمازون Prime Big Deal برای مشتریان در کشورهای زیر در دسترس خواهد بود: استرالیا، اتریش، بلژیک، برزیل، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، پرتغال، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، ایالات متحده و بریتانیا. این فروش در 14 و 15 اکتبر در ژاپن آغاز می شود.

منبع: https://www.zdnet.com/article/best-october-prime-day-deals-10-10-2023/#ftag=RSSbaffb68