X بازی ها و ویژگی های خرید آنلاین را پخش می کند

ایلان ماسک همیشه می‌خواست X را به «برنامه‌ای برای همه چیز» تبدیل کند و اکنون گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی قابلیت‌های پخش و خرید بازی‌های ویدیویی است. این شرکت که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، در حال حاضر در حال آزمایش یک ویژگی پخش بازی مانند Twitch با مشترکین سرویس پریمیوم خود است.

اخیراً این ویژگی را در یکی بپوشانید مدت زمان پخش 54 دقیقه Diablo IV ظاهر شد. او سپس تایید کرد که این شرکت در حال آزمایش قابلیت‌های استریم بازی است. و سپس یکی از مهندسان X به نام مارک کالمن … یک ویدیو نمایش دهید این به مشترکین خدمات پریمیوم توضیح می دهد که چگونه می توانند بازی ها را پخش کنند.

به نظر می رسد که کاربران دیگر نیز می توانند نظرات خود را در حین پخش بازی ارسال کنند، اما در حال حاضر از ویژگی های مهم برای سایر پلتفرم ها پشتیبانی نمی کند.

قابلیت خرید آنلاین در X

علاوه بر این، X نیز با همکاری پاریس هیلتوناین بازیگر آمریکایی اعلام کرد که در حال آزمایش امکان خرید اینترنتی است. طبق گزارش Variety، X قراردادی را با هیلتون امضا کرده است که بر اساس آن این بازیگر چهار ویدیوی اصلی ایجاد می کند که شامل ویژگی خرید آنلاین است.

هنوز مشخص نیست که آیا Infrastructure X با ویژگی های جدید ذکر شده در این گزارش ها سازگار است یا خیر. این شرکت طی سال گذشته چندین مهندس را اخراج کرده است و با مشکلاتی در زمینه قابلیت پخش صدا و تصویر مواجه شده است. به عنوان مثال، زمانی که ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در ماه مه گذشته تلاش کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام کند، اتاق گفتگو بارها از کار افتاد.

  Turtle Beach سازنده کنترلر بازی PDP را خریداری کرد

منبع: https://digiato.com/app/x-is-working-on-game-streaming-and-live-shopping