نکات و پاسخ‌های “اتصالات” NYT برای 15 مارس: نکاتی برای حل و فصل “اتصالات” شماره 278.

اتصالات آخرین است نیویورک تایمز بازی با کلماتی که توجه عموم را به خود جلب کرد. این بازی شامل یافتن “رشته مشترک بین کلمات” است. و درست مثل کلمه، اتصالات بعد از نیمه شب بازنشانی می شود و هر مجموعه جدید از کلمات پیچیده تر و پیچیده تر می شود. بنابراین ما به شما نکات و ترفندهایی را پیشنهاد می کنیم که به شما در غلبه بر این مانع کمک می کند.

اگر فقط می خواهید معمای امروز را بدانید، می توانید برای معمای 15 مارس به انتهای این مقاله بروید. اتصالات راه حل. اما اگر ترجیح می‌دهید خودتان آن را بفهمید، به خواندن سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کنند ادامه دهید.

چیست اتصالات?

THE نیویورک تایمزجدیدترین جناس روزانه او در شبکه های اجتماعی به محبوبیت تبدیل شده است. THE بار با تشکر از ویرایشگر Associate Puzzles Wyna Liu برای کمک به ایجاد بازی کلمات جدید و تبدیل آن به بخش بازی‌ها در پست‌ها. اتصالات را می توان در مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه پخش کرد و از بازیکنان می خواهد که چهار کلمه را که دارای یک چیز مشترک هستند با هم گروه بندی کنند.

هر پازل 16 کلمه دارد و هر گروه از کلمات به چهار دسته تقسیم می شود. این مجموعه ها می توانند شامل هر چیزی از عنوان کتاب، نرم افزار، نام کشور و غیره باشند. حتی اگر به نظر می رسد چند کلمه با هم همخوانی دارند، تنها یک پاسخ صحیح وجود دارد. اگر بازیکنی هر چهار کلمه را از یک مجموعه درست دریافت کند، آن کلمات از صفحه حذف می شوند. اشتباه حدس بزنید و به عنوان یک اشتباه به حساب می آید: بازیکنان تا پایان بازی تا چهار اشتباه مرتکب می شوند.

بازیکنان همچنین می‌توانند صفحه را مرتب کرده و به هم بزنند تا اتصالات را راحت‌تر تشخیص دهند. علاوه بر این، هر گروه دارای کد رنگی است که زرد ساده ترین و پس از آن سبز، آبی و بنفش است. مانند وردل، می توانید نتایج را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  شرکت مکس هلدینگ یک صندوق سرمایه گذاری امیدوارکننده را معرفی کرد

در اینجا یک اشاره برای امروز است اتصالات دسته بندی ها

می‌خواهید بدون اینکه دسته‌ها را بگویید، به دسته‌ها ضربه بزنید؟ پس آنها را امتحان کنید:

 • رنگ زرد: بحرانی

 • سبز: اشتباه من

 • آبی: مرا بپوشان

 • رنگ بنفش: راه های بازی

اینم امروز اتصالات دسته بندی ها

به کمک کمی نیاز دارید؟ ارتباطات امروزی به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 • رنگ زرد: انتقاد کنید

 • سبز: “اشتباه من!”

 • آبی: علیبی

 • رنگ بنفش: بازی___

امروز به دنبال Wordle هستید؟ در اینجا پاسخ وردل امروز است.

برای پاسخ ها آماده اید؟ این آخرین فرصت شماست که به عقب برگردید و قبل از اینکه راه حل ها را فاش کنیم، معمای امروز را حل کنید.

درام رول لطفا!

راه حل برای اتصالات شماره 278 …

جوابش چیه اتصالات امروز

 • انتقاد کنید: BLAST، STRAPP، SLAM، TRASH

 • “اشتباه من!”: عذرخواهی، اوپس، بخشش، متاسفم

 • علیبی: دفاع، بهانه، خارج، دلیل

 • بازی___: تاریخ، مرگ، کثیف، DOH

اگر این بار آن را حدس نزدید، احساس افسردگی نکنید. چیز جدیدی وجود خواهد داشت اتصالات تا به شما اجازه دهیم فردا مغز خود را تمرین دهید، و ما برای راهنمایی شما با نکات مفیدتری باز خواهیم گشت.

آیا این نیست اتصالات بازی که دنبالش بودی؟ در اینجا نکات و پاسخ هایی وجود دارد دیروز اتصالات.

منبع: https://mashable.com/article/nyt-connections-hint-answer-today-march-15-2024