15 ایالت در سال 2024 پرداخت های اعتباری مالیاتی کودکان را ارسال می کنند. آیا یکی از آنها را دریافت می کنید؟

اگر بچه دارید، این فصل مالیات می تواند برای شما پول اضافی به همراه داشته باشد. برای شروع، کنگره در حال کار بر روی طرحی برای افزایش اعتبار مالیاتی کودکان با افزایش حداکثر مبلغ قابل استرداد است. بعلاوه، ممکن است در یکی از ایالت‌هایی زندگی کنید که امسال پول اضافی به اعتبار مالیات کودک ارسال می‌کند.

این داستان بخشی از مالیات 2024پوشش CNET از بهترین نرم افزارهای مالیاتی، مشاوره مالیاتی، و هر آنچه برای ثبت اظهارنامه و پیگیری بازپرداخت خود نیاز دارید.

رهبران ایالت مینه سوتا می گویند که میانگین مبلغ اعتبار مالیاتی کودکان باید حدود 1200 دلار باشد و تخمین می زنند که حدود 300000 نفر از ساکنان واجد شرایط دریافت این اعتبار هستند. علاوه بر مینه‌سوتا، کالیفرنیا، ماساچوست، نیوجرسی و نزدیک به ده ایالت دیگر دارای اعتبارات مالیاتی کودکان فراتر از مزایای فدرال هستند.

اگر در یکی از 15 ایالتی زندگی می‌کنید که تخفیف مالیاتی اضافی برای کودکان و شرایط واجد شرایط بودن ایالت شما ارائه می‌دهند، در زیر بیاموزید. برای اطلاعات مالیاتی بیشتر، در اینجا می توانید انتظار دریافت اعتبار مالیاتی فرزندتان، نحوه ثبت مالیات خود را به صورت رایگان و انتخاب های ما برای بهترین نرم افزار مالیاتی داشته باشید.

بیشتر بدانید: زودتر بایگانی کنید و با TurboTax تا 20٪ از مالیات های سال 2023 خود تخفیف بگیرید

کدام ایالت ها اعتبار مالیاتی برای کودکان ارائه می دهند؟

این ایالت ها قصد دارند در سال 2024 چک اعتبار مالیاتی کودکان را برای خانواده ها ارسال کنند. توجه داشته باشید که همه آنها به طور کامل قابل استرداد نیستند، به این معنی که ممکن است برای دریافت کل مبلغی که به شما بدهکار است نیاز به درآمد داشته باشید.

  اندی سامبرگ می تواند فیلم بعدی رادیو سکوت را کارگردانی کند

آریزونا: خانواده ها می توانند برای وابستگان زیر 17 سال اعتبار غیرقابل استرداد 100 دلاری دریافت کنند. مالیات دهندگان آریزونا همچنین می توانند 25 دلار اضافی برای هر وابستگی بالای 17 سال دریافت کنند.

کالیفرنیا: خانواده هایی که کمتر از 25000 دلار درآمد دارند می توانند 1000 دلار دریافت کنند. کسانی که بین 25000 تا 30000 دلار درآمد دارند، اعتبار کاهش یافته دریافت خواهند کرد. این اعتبار فقط برای کودکان زیر 6 سال در دسترس است و خانواده باید واجد شرایط دریافت اعتبار مالیات بر درآمد کالیفرنیا باشند.

کلرادو: خانواده هایی با درآمد 75000 دلار یا کمتر (85000 دلار برای مالیات دهندگان متاهل که به طور مشترک تشکیل پرونده می دهند) می توانند تا 1200 دلار برای هر فرزند واجد شرایط دریافت کنند. این اعتبار فقط برای کودکان زیر 6 سال قابل استفاده است.

آیداهو: تحت اعتبار مالیات غیرقابل استرداد کودک آیداهو، خانواده ها می توانند برای هر کودک زیر 16 سال واجد شرایط 205 دلار دریافت کنند.

مین: مالیات دهندگان مقیم می توانند برای هر فرزند واجد شرایط و تحت تکفل تحت اعتبار مالیات معافیت وابسته، 300 دلار مطالبه کنند. فرزندان و افراد تحت تکفل واجد شرایط همان کسانی هستند که تحت اعتبار مالیات کودکان فدرال ادعا می شوند.

مریلند: کسانی که 6000 دلار یا کمتر درآمد دارند می توانند از اعتبار مالیاتی قابل استرداد 500 دلار برای هر کودک زیر 17 سال واجد شرایط بهره مند شوند.

ماساچوست: خانواده ها حق دریافت 180 دلار برای یک فرد وابسته یا 360 دلار برای چندین وابستگان را دارند. برای واجد شرایط بودن، افراد تحت تکفل باید زیر 12 سال سن داشته باشند.

  دعوای امیرعلی اکبری و ارژن بهلار

مینه سوتا: خانواده ها می توانند به ازای هر فرزند واجد شرایط 1750 دلار دریافت کنند. اعتبار برای پرونده های تک با درآمد بالای 29500 دلار و 35000 دلار برای مالیات دهندگانی که به طور مشترک تشکیل پرونده می دهند حذف می شود.

نیوجرسی: برنامه اعتبار مالیاتی کودکان نیوجرسی به خانواده ها درآمدی معادل 30000 دلار یا کمتر یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد 500 دلار برای هر کودک زیر 6 سال ارائه می دهد. خانوارهایی که تا 80000 دلار درآمد دارند می توانند واجد شرایط دریافت 300 دلار باشند.

نیومکزیکو: خانواده ها می توانند از 75 تا 175 دلار برای هر فرزند واجد شرایط، بسته به درآمد، تا سال مالیاتی 2031 واجد شرایط باشند.

نیویورک: خانواده‌های واجد شرایط می‌توانند 33 درصد از اعتبار مالیاتی فدرال کودکان و اعتبار اضافی مالیات کودکان فدرال برای فرزندان واجد شرایط، یا 100 دلار برای هر کودک واجد شرایط را مطالبه کنند. ایالت اعتبار خود را به کودکان زیر 4 سال افزایش داد، در حالی که قبلاً به کودکان 4 سال و بالاتر محدود می شد.

اوکلاهما: خانوارهایی با درآمد کمتر از 100000 دلار واجد شرایط دریافت 5٪ از اعتبار مالیاتی کودکان فدرال (PDF) هستند.

اورگان: خانواده هایی که درآمد آنها کمتر از 30000 دلار است برای هر کودک زیر 5 سال 1000 دلار دریافت می کنند.

یوتا: خانواده های واجد شرایط می توانند 1000 دلار به ازای هر کودک 1 تا 4 ساله دریافت کنند. این مبلغ 10 دلار یا هر دلار درآمد بالاتر از یک آستانه درآمد مشخص کاهش می یابد.

ورمونت: خانوارهایی با درآمد کمتر از 125000 دلار حق دریافت 1000 دلار برای هر کودک زیر 5 سال دارند.

  اتحادیه اروپا می گوید قوانین جدید برای هوش مصنوعی همه منظوره می تواند در طول زمان تغییر کند

ما این فهرست را به‌روزرسانی می‌کنیم زیرا ایالت‌های بیشتری تصمیم به ارسال پرداخت‌های اعتبار مالیاتی کودکان بگیرند. برای کمک به شما در پیگیری همه چیزهایی که باید در مورد مالیات در سال جاری بدانید، ما یک برگه تقلب فصل مالیات را گردآوری کرده ایم.

منبع: https://www.cnet.com/personal-finance/taxes/15-states-are-sending-child-tax-credit-payments-in-2024-are-you-getting-one/#ftag=CAD590a51e