15 بهترین تشک که می توانید آنلاین بخرید (2023)

جستجو برای بهترین تشک آنلاین یک کابوس بیداری است و انتخاب تشک نامناسب به معنای واقعی کلمه می تواند باعث خواب های بد شود یا کمر شما را بکشد. این کمکی نمی کند که بازار آنلاین مملو از گزینه ها باشد یا اینکه تعداد سایت های اختصاص یافته به بررسی تشک بیشتر از ستاره های آسمان است.

چند سال پیش، ما این راهنما را با پر ، اتاقی با ده‌ها تخت از بهترین شرکت‌های تشک در جعبه شروع کردیم و چندین روز را به بررسی، دراز کشیدن و حتی پریدن روی هر کدام گذراندیم. از آن زمان، ما روند خود را بهبود بخشیده ایم. آزمایش کنندگان اکنون هفته ها یا ماه ها را روی هر تشک خانه خود می خوابند. ما فقط تشک‌هایی را گنجانده‌ایم که بازبین‌های WIRED حداقل یک هفته روی آن‌ها خوابیده‌اند. اینها مورد علاقه ما هستند.

سایر راهنماهای خواب ما را حتما بخوانید، از جمله بهترین تشک ها برای خواب های جانبی، بهترین تشک های ارگانیک، بهترین ملحفه ها، بهترین فریم های تخت و بهترین ردیاب های خواب.

به‌روزرسانی‌شده در نوامبر ۲۰۲۳: ما Bear Elite، Saatva Classic، و Sealy Cocoon را اضافه کرده‌ایم، به‌علاوه دو تشک حتی ارزان‌تر برای کسانی که بودجه کمی دارند.


نحوه انتخاب تشک

شما یک سوم از عمر خود را صرف یک تشک خواهید کرد، به این معنی که مهم است که تشک مناسب را انتخاب کنید. با موقعیت خواب دلخواه خود و حمایتی که نیاز دارید شروع کنید. اینجا نکاتی وجود دارد.

سفت یا نرم؟ به طور کلی، افراد سنگین‌تر و افرادی که پشت یا شکم می‌خوابند، با تشک‌های سفت‌تر عملکرد بهتری خواهند داشت، در حالی که افراد سبک‌تر و افرادی که به پهلو می‌خوابند، از تشک‌های نرم‌تر لذت خواهند برد. دما نیز یک مسئله است: تشک‌های نرم‌تر گرمتر می‌خوابند زیرا بدن شما در لایه‌ای از پارچه و کف فرو می‌رود. به خاطر داشته باشید که همه تشک ها دوره شکستگی دارند و حس تشک در شب اول شما مانند بعد از یک یا دو هفته نخواهد بود.

  طبق گزارش ها، اپل پس از ارسال هشدارهایی در مورد هک شدن توسط دولت، در هند تحت فشار قرار گرفته است.

هیبرید یا فوم؟ سوال بزرگ بعدی این است که آیا یک تشک فوم می خواهید یا یک مدل هیبریدی فوم روکش با کویل داخلی. ما ترجیح می دهیم هیبریدها را توصیه کنیم زیرا پایدارتر و حمایت کننده تر هستند و معمولا خنک تر می مانند. هیبریدها اغلب کمی گرانتر هستند.

چه اندازه ای نیاز دارید؟ قیمت‌های زیر بر اساس سایز ملکه است، اما تقریباً همه تشک‌ها در اندازه‌های استاندارد موجود هستند: Twin، Twin XL، Full، Queen، King و California King. شما می خواهید تشک را بر اساس اندازه چارچوب تخت خود خریداری کنید.

امکانات. بیشتر این تشک ها در یک جعبه، آب بندی شده و رول می شوند. برخی از آنها بسیار سنگین هستند – تا 150 پوند – بنابراین مطمئن شوید که کسی به شما کمک می کند. پس از باز ، تشک تخت در جعبه و باز ، کیسه جاروبرقی، بلافاصله شروع به بزرگ شدن می‌کند، بنابراین آن را روی یا نزدیک چارچوب تخت خود باز کنید. ما یک راهنمای مفید در مورد نحوه نصب تشکی که به صورت آنلاین خریداری کرده اید همراه با نکات بیشتر داریم. تشک ها معمولاً ظرف چند ساعت آماده استفاده هستند، اما اکثر سازندگان توصیه می کنند که دو روز به آنها فرصت دهید تا به حالت عادی برگردند.

آن را در فروش بخرید. تشک ها اغلب در فروش هستند. اگر یکی را با قیمت کامل ببینید، به احتمال زیاد می توانید صدها دلار پس انداز کنید در حالی که منتظر رویداد فروش بزرگ بعدی هستید (هر چند ماه).

اگر آن را دوست نداشته باشید چه؟ اکثر تشک هایی که ما تست کرده ایم و توصیه کرده ایم دارای دوره تست حداقل 100 شب و 10 سال گارانتی هستند. ممکن است بخواهید خط مشی شرکت را مرور کنید، زیرا ممکن است مجبور به پرداخت هزینه ارسال اسمی برای بازگشت باشید.

  The best robot vacuums on a budget for 2024

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-mattresses-4/