3 بهترین نمایشگر هوشمند (2023): Google Assistant و Amazon Alexa

فناوری آمازون به خوبی Google Assistant نیست، اگرچه ویژگی دستور العمل Echo که دستورالعمل‌های گام به گام را نشان می‌دهد، رقیب عملکرد مشابهی است که توسط Google برای نمایشگرهایش ساخته شده است. با این حال آمازون این دسته را اختراع کرد و همه نمایش‌های اکو یک تکامل امیدوارکننده از مفهوم نمایشگر هوشمند هستند. اگر Echo Show 8 برای شما مناسب نیست، ممکن است دیگران را ترجیح دهید.

Echo Show 5 (نسل سوم، 2023) با قیمت 90 دلار: نسل سوم کوچک‌تر و ارزان‌تر Echo Show 5 دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی است که بهترین عملکرد را روی میز یا میز خواب دارد. ما فکر می کنیم برای آشپزخانه یا اتاق نشیمن کمی کوچک است، اما این بستگی به نحوه استفاده از آن دارد.

Echo Show 10 (نسل سوم، 2021) با قیمت 250 دلار: این نمایشگر هوشمند بالای یک بلندگوی استوانه ای بزرگ قرار می گیرد و صدای فوق العاده ای به آن می دهد. به‌علاوه، صفحه نمایش به‌طور فیزیکی می‌چرخد تا در حین استفاده از آن، شما را در اتاق دنبال کند، و در حین گپ ویدیویی شما را در کادر نگه می‌دارد یا در حین حرکت، ویدیوی تمرین پخش جریانی خود را در میدان دید خود نگه می‌دارد. از آنجایی که صفحه نمایش بسیار حرکت می کند، ممکن است برای قرار دادن آن در فضاهای تنگ تر، به خصوص گوشه ها مشکل داشته باشید.

Echo Show 15 با قیمت 280 دلار: این بزرگترین از همه آنها است، با صفحه نمایش 15.6 اینچی با ویجت های قابل تنظیم، کنترل های دستگاه هوشمند و یادآوری های تقویم را در هر زمان به شما ارائه می دهد. این تلویزیون برای نصب روی دیوار شما طراحی شده است (می توانید پایه بگیرید، اما به طور جداگانه فروخته می شود)، و Show 15 همچنین با کنترل از راه دور Fire TV (یا می توانید از برنامه استفاده کنید) برای استفاده از ویژگی های پخش جفت می شود. کنترل‌های صوتی برای استریم به خوبی کار نمی‌کنند، بنابراین به نظر می‌رسد که یک حد وسط عجیب بین یک نمایشگر هوشمند و تلویزیونی است که در هیچ‌یک از بخش‌ها عالی نیست.

  ADHD یک مزیت تکاملی در ماجراجویان اولیه انسان در نظر گرفته شد

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-smart-displays/