“Aigis Episode -The Answer-” داستان بارگذاری مجدد Persona 3 را در ماه سپتامبر به پایان خواهد رساند

مایکروسافت و Atlus امروز گفتند که Expansion Pass برای Persona 3 Reload در 12 مارس در دسترس خواهد بود. این بسته شامل DLC برای فصل آخر داستان خواهد بود، اپیزود Aigis -The Answer-، که در شهریور می رسد. مشترکین Game Pass Ultimate می توانند با اشتراک خود Expansion Pass را به صورت رایگان دریافت کنند.

در نسخه اصلی شخصیت 3پایان نامه نامیده شد جواب در نسخه انگلیسی و قسمت Aegis در نسخه ژاپنی، منجر به عنوان ترکیبی در DLC بازسازی شده است. مانند بازی پایه، DLC داستان اصلی را با “گرافیک های پیشرفته، ویژگی های مدرن کیفیت زندگی، و همه ارتقاهایی که همراه آن است” تغییر خواهد داد. Persona 3 Reload

داستان DLC در یک حلقه زمانی به سبک Groundhog Day شروع می شود. مایکل کارون، مسئول ایکس باکس، نوشت: «بعد از کشف رازهای ساعت تاریک، نبردهای حماسی در سراسر تارتاروس، و همه رویدادهای فراموش نشدنی Persona 3 Reload، اعضای SEES خود را در 31 مارس بی پایان گرفتار می‌بینند. ارتباطات شما در نقش Aigis، اندرویدی انسان مانند با قابلیت احضار Persona بازی خواهید کرد.

Persona 3 Reload کازوهیسا وادا، تهیه کننده عمومی، نوشت بدون اپیزود Aigis -The Answer- کامل نمی شود. “مطمئناً این پایان هم کسانی که نسخه اصلی Persona 3 FES را بازی کرده اند و هم کسانی که تازه شروع به کار کرده اند را راضی می کند.”

Expansion Pass همچنین موسیقی و لباس های جدیدی اضافه می کند. آهنگ های به روز شده شامل ریمیکس ها و “تراک های مورد علاقه طرفداران از عناوین شخصی قبلی” خواهند بود.

  در 35 سالگی، بوم شکسته است، اما مخترع آن هنوز امید خود را برای تعمیر آن قطع نکرده است.

مایکروسافت می گوید Persona 3 Reload عنوان پرفروش Atlus توسعه دهنده است که در هفته اول فروش خود از یک میلیون فروش فراتر رفت.

منبع: https://www.engadget.com/episode-aigis–the-answer–will-wrap-up-persona-3-reloads-story-in-september-214804635.html?src=rss