AirPods Pro آینده احتمالاً یک ویژگی سمعک جدید خواهد داشت

گزارش جدیدی از بلومبرگ ادعا می‌کند که اپل هیچ تغییر سخت‌افزاری عمده‌ای را در AirPods Pro آینده معرفی نخواهد کرد، اما در عوض این دستگاه با برخی ویژگی‌های نرم‌افزاری جالب عرضه می‌شود که ویژگی‌های مهم سلامتی را از طریق iOS 18 برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

با توجه به 9to5Mac، مارک جارمن از بلومبرگ در یادداشتی جدید اعلام کرد که اگرچه هیچ تغییر سخت افزاری عمده ای در نسل بعدی AirPods Pro ایجاد نخواهد شد، ویژگی مهم نرم افزار سمعک با iOS 18 ارائه خواهد شد. با این حال، بدون جزئیات بیشتر. در این زمان در دسترس هستند.

این اولین بار نیست که مارک ژرمن در مورد استفاده از AirPods به عنوان سمعک می نویسد. او همچنین حدود یک سال پیش گفت که اگر ببیند اپل AirPods را به یک سمعک مورد تایید FDA تبدیل کند، تعجب نخواهد کرد. یکی از خبرنگاران بلومبرگ در آن زمان گفت که با این تغییر میلیون ها نفر می توانند از این محصول برای درمان مشکلات شنوایی خود استفاده کنند.

AirPods Pro به دستگاه سالم تری تبدیل شده است

ایرپاد در حال حاضر نیز قابلیت هایی در این زمینه دارد. به عنوان مثال، ویژگی Live Listen که در iOS 12 معرفی شده است، به طور موثر آیفون شما را به میکروفون تبدیل می کند و صداها را به AirPods شما منتقل می کند.

این شرکت همچنین قابلیت Conversation Boost را برای AirPods Pro در سال 2021 معرفی کرد. این ویژگی صدایی که از جلوی کاربر می آید را تقویت می کند به طوری که وقتی شخصی با شخص دیگری صحبت می کند، به راحتی می توان گفتار او را شنید.

  برنامه Copilot AI مایکروسافت به iPhone و iPad گسترش می یابد - در اینجا کارهایی که می توانید با آن انجام دهید آورده شده است

بلومبرگ هنوز اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های جدید iOS 18 برای AirPods Pro منتشر نکرده است. همچنین هنوز دقیقاً نمی دانیم این دستگاه چه زمانی ممکن است وارد بازار شود. بنابراین باید منتظر گزارش های بیشتری در این زمینه باشیم.

آخرین نسل اپل پاد پرو در سپتامبر 1401 معرفی شد و از تراشه H2 استفاده می کند. این دستگاه همچنین بهبودهایی در زمینه حذف نویز فعال (ANC) برای حذف بهتر نویز پس زمینه کاربر ارائه کرده است.

منبع: https://digiato.com/gadgets/next-gen-airpods-pro-to-have-hearing-aid-mode