Amazon Prime Day اکتبر 2023: در Prime ثبت نام کنید و در معاملات امروز صرفه جویی زیادی کنید

فروش پرایم بیگ دیل روز آمازون، که اساساً یک رویداد روز نخست اکتبر است، از سه شنبه آغاز شد و چهارشنبه به پایان می رسد. درست در زمان شروع خرید تعطیلات شما می رسد. این رویدادها معمولاً برخی از بهترین قیمت‌های سال را از خرده‌فروشان آنلاین ارائه می‌کنند و شما می‌توانید از بهترین معاملات در حال حاضر بهره ببرید.

این داستان بخشی از روز پرایم آمازونراهنمای CNET برای همه چیزهایی که باید بدانید و چگونه بهترین معاملات را پیدا کنید.

اگر به دنبال پس انداز بزرگ قبل از تعطیلات هستید، ممکن است اکنون زمان خوبی باشد تا با عضویت در Prime، که باید از این تخفیف ها بهره ببرید. یک عضویت استاندارد Prime برای شما 139 دلار در سال یا 15 دلار در ماه هزینه دارد. اگر دانشجو هستید، می توانید برای عضویت Prime با 69 دلار در سال یا 8 دلار در ماه ثبت نام کنید، و اگر واجد شرایط برنامه های کمک دولتی هستید، قیمت اشتراک ماهانه به 7 دلار کاهش می یابد.

با عضویت Prime خود فقط حمل و نقل رایگان دریافت نخواهید کرد. با اشتراک خود، همچنین به Amazon Prime Video، Amazon Music Prime، تخفیف در محصولات Whole Foods و Amazon Alexa و حتی مزایای بیشتر دسترسی خواهید داشت.

روزهای پرایم معمولاً به معنای معاملات بزرگ در زمینه فناوری (تلفن، تبلت و ساعت هوشمند) و محصولات خانگی (مانند سرخ کن های هوا و دستگاه های اسپرسوساز) است. بنابراین اگر فکر می‌کنید عضویت در Prime برای شما مناسب است، ادامه مطلب را بخوانید تا نحوه ثبت نام را به شما بگوییم. اگر هنوز مردد هستید، نگران نباشید: می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه ثبت نام کنید.

  رانندگان تازه کار تنها مسئول چهار درصد تصادفات رانندگی در کشور هستند

بیشتر بیاموزید برنامه layway آمازون می تواند در آستین شما برای اقلام بزرگ باشد.

نحوه ثبت نام در Amazon Prime

برای استفاده از معاملات Prime Day، باید عضو Prime باشید. برای ثبت نام به سادگی:

  1. حرکت به سمت www.amazon.com/amazonprime.

  2. روی کادر مستطیلی نارنجی که می گوید ضربه بزنید آزمایشی 30 روزه خود را شروع کنید.

  3. اگر قبلاً یک حساب آمازون دارید، وارد شوید. اگر حساب آمازون ندارید، روی ضربه بزنید یک حساب کاربری ایجاد کنید. از شما خواسته می شود نام، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. آمازون از شما می خواهد آدرس ایمیل خود را با یک رمز عبور یکبار مصرف تأیید کنید.

  4. روش پرداخت خود را انتخاب کنید (که می تواند کارت اعتباری، کارت نقدی، کارت هدیه یا هر روش پرداخت دیگری به انتخاب شما باشد) و این اطلاعات را اضافه کنید. سپس کلیک کنید ادامه هید.

و این همه است. شما اکنون به طور رسمی مشترک Prime هستید.

چگونه اشتراک Prime خود را لغو کنیم

اگر تصمیم دارید که عضویت در Prime دیگر برای شما مناسب نیست یا می‌خواهید دوره آزمایشی رایگان خود را پایان دهید، لغو آن بسیار آسان است.

  1. وارد حساب آمازون خود شوید و روی آن ضربه بزنید حساب و لیست منوی پیمایش

  2. سپس انتخاب کنید عضویت ممتاز در ستون حساب شما.

  3. سپس، در زیر مدیریت عضویت عنوان، مطبوعات به روز رسانی، لغو و موارد دیگر.

  4. سپس به سادگی انتخاب کنید پایان عضویت.

اگر نمی‌خواهید این مراحل را دنبال کنید، می‌توانید به این صفحه پشتیبانی و مستقیم به پایان عضویت دکمه. به هر حال پس از انتخاب پایان عضویت شما دیگر مشترک آمازون پرایم نخواهید بود.

  گزارش تصویری دیجیاتو از حضور گروه پارمیس در نمایشگاه ارتباطات

منبع: https://www.cnet.com/tech/october-amazon-prime-day-2023-sign-up-for-amazon-prime-and-save-big-on-todays-deals/#ftag=CAD590a51e