Dolphins vs Chiefs Livestream: چگونه بازی NFL Wild Card را آنلاین امروز در Peacock تماشا کنیم

مشاهده در طاووس
نمای نزدیک از لوگوی طاووس روی گوشی

Peacock Premium

Dolphins vs Chiefs را با 6 دلار در ماه حمل می کند

در تلویزیون Sling تماشا کنید
یک تلفن همراه آرم Sling TV را نمایش می دهد.

Sling TV آبی

NBC را با 45 دلار در ماه در بازارهای منتخب ارائه می دهد

نمایش بیشتر (2 مورد)

میامی دلفین ها یکشنبه شب این شانس را داشتند که عنوان قهرمانی AFC East را کسب کنند و در آخر هفته میزبان یک بازی پلی آف شوند. در عوض، پس از سقوط به رقیب Bills در آخر هفته گذشته، آنها به کانزاس سیتی می روند تا در دومین بازی Wild Card آخر هفته در روز شنبه با پاتریک ماومز، تراویس کلس و چیفز روبرو شوند.

کانزاس سیتی پس از پایان 11-6 در فصل عادی و استراحت دادن به تعدادی از بازیکنان شروع کننده خود در هفته 18 به عنوان جایگاه پلی آف خود از قبل مطمئن شده بود، وارد پلی آف می شود.

در حالی که اولین بازی شنبه از NBC پخش شد، این مسابقه به صورت ملی از Peacock (و همچنین در ایستگاه های تلویزیونی در بازارهای محلی میامی و کانزاس سیتی) با شروع برنامه ریزی شده برای ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی (5 بعد از ظهر PT) پخش خواهد شد. در اینجا نحوه تماشا، پخش جریانی و دنبال ، آمده است.

همچنین می‌توانید راهنمای کامل ما برای پخش NFL در سال 2023 را بررسی کنید تا گزینه‌های تماشای خود را برای بقیه فصل بیابید.

پاتریک ماهومس از فرماندهان شهر کانزاس به سمت میدان می دود و اطراف آن را دود قرمز و سفید احاطه کرده است.

پاتریک ماهومس با ثبت 35 تاچ داون در این فصل برای چیفز وارد بازی شنبه می شود.

دیوید اولیت/ گتی ایماژ

بازی Dolphins vs Chiefs امروز: کی و کجا؟

این بازی NFL Wild Card شاهد میزبانی Chiefs از دلفین ها است ساعت 8 بعدازظهر به وقت شرقی (5 بعدازظهر PT) شنبه. این بازی در استادیوم Arrowhead در کانزاس سیتی، میسوری، خانه چیفز برگزار خواهد شد.

  اسپیس ایکس در سال 2024 پرتاب های سرویس ماهواره به سلول Starlink را تسریع می کند

نحوه تماشای آنلاین بازی Dolphins vs Chiefs از هر کجا با استفاده از VPN

اگر نمی توانید بازی را به صورت محلی تماشا کنید، ممکن است به روش دیگری برای تماشای بازی نیاز داشته باشید و اینجاست که استفاده از VPN می تواند مفید باشد. VPN همچنین بهترین راه برای جلوگیری از کاهش سرعت ISP شما در روز بازی با رمزگذاری ترافیک شما است. همچنین زمانی که در سفر هستید و متوجه می شوید که به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید و می خواهید یک لایه اضافی از حریم خصوصی برای دستگاه ها و اتصالات خود اضافه کنید، ایده خوبی است.

با VPN، می‌توانید مکان خود را در تلفن، تبلت یا لپ‌تاپ خود به صورت مجازی تغییر دهید تا به بازی دسترسی پیدا کنید. اگر ارائه‌دهنده خدمات اینترنت یا شرکت مخابراتی تلفن همراه شما یک آدرس IP به شما اختصاص داده است که مکان شما را به اشتباه در منطقه خاموشی نشان می‌دهد، یک VPN می تواند این مشکل را با دادن یک آدرس IP در منطقه صحیح و نامشخص شما برطرف کند. اکثر VPN ها، مانند ما انتخاب ویراستاران، ExpressVPNانجام آن را واقعا آسان کنید.

استفاده از VPN برای تماشای یا پخش جریانی ورزش در همه کشورهایی که VPN قانونی است، از جمله ایالات متحده و کانادا، قانونی است، مشروط بر اینکه اشتراک قانونی برای سرویسی که در حال پخش آن هستید داشته باشید. باید مطمئن شوید که VPN شما برای جلوگیری از نشت به درستی پیکربندی شده است: حتی زمانی که VPN ها قانونی هستند، سرویس پخش می تواند حساب هر کسی را که فکر می کند محدودیت های ممنوعیت به درستی اجرا شده را دور می زند، خاتمه دهد.

به دنبال گزینه های دیگر هستید؟ مطمئن شوید که برخی از موارد عالی دیگر را بررسی کنید معاملات VPN که در حال حاضر اتفاق می افتد.

اکسپرس VPN
سارا تیو/CNET

نحوه تماشای Dolphins vs Chiefs در ایالات متحده

برای کسانی که خارج از مناطق میامی یا کانزاس سیتی هستند، بازی Dolphins-Chiefs این هفته برای تماشای ملی از طریق سرویس استریم Peacock در دسترس خواهد بود.

آیا می توانم بازی Dolphins vs را تماشا کنم. روسای تلویزیون محلی؟

بله، اما فقط در صورتی که در بازار محلی یکی از تیم هایی که شنبه بازی می کنند زندگی می کنید. KSHB 41 در کانزاس سیتی و WTVJ 6 در جنوب فلوریدا این بازی را پخش خواهند کرد. دو راه برای تماشای کانال های محلی در تلویزیون وجود دارد. اولین مورد برای یک سرویس پخش زنده تلویزیونی است. دومی با آنتن هوایی است، اگر در منطقه ای با دریافت خوب زندگی می کنید.

می‌توانید شبکه‌های محلی را با یک سرویس پخش زنده تلویزیون تماشا کنید، اما هر سرویسی همه شبکه‌های محلی را پخش نمی‌کند، بنابراین هر کدام را با استفاده از پیوندهای زیر بررسی کنید تا مطمئن شوید کانال مورد نیاز برای بازی را در منطقه شما پخش می‌کند.

نشان‌واره YouTube TV در تلفن
سارا تیو/CNET

لوگوی فوبو
فوبو

logo-hulu-plus-live-tv-2022-306
سارا تیو/CNET

تلویزیون Hulu Plus Live 77 دلار قیمت دارد و NBC را در بیشتر بازارها شامل می شود. در صفحه اخبار زنده آن، می توانید کد پستی خود را در قسمت «آیا می توانم اخبار محلی منطقه خود را تماشا کنم؟» وارد کنید. » در پایین صفحه سوال کنید تا ببینید کدام کانال های محلی را دریافت می کنید. بررسی Hulu Plus Live TV ما را بخوانید.

لوگوی DirecTV Stream روی پس‌زمینه سفید.
DirectTV

یک تلفن همراه آرم Sling TV را نمایش می دهد.
Fronde/CNET

بسته Sling Blue Sling TV شامل ایستگاه های NBC محلی است، اما فقط در تعداد معدودی از بازارها. Sling Blue در بازارهایی که شبکه های محلی را ارائه می دهد ماهانه 45 دلار و در جاهای دیگر 40 دلار هزینه دارد. بررسی Sling TV ما را بخوانید.

همه سرویس‌های پخش زنده تلویزیونی بالا، آزمایش‌های رایگان را ارائه می‌دهند، به شما امکان می‌دهند هر زمان که بخواهید آن را لغو کنید و به یک اتصال اینترنتی قوی نیاز دارید. به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ راهنمای ما برای خدمات پخش زنده تلویزیونی را بررسی کنید.

  متا به تازگی بزرگترین ارتقاء هوش مصنوعی خود را به عینک هوشمند ۲۹۹ دلاری خود داده است و من بسیار هیجان زده هستم

نکات سریع برای پخش جریانی بازی دلفین ها در مقابل دلفین ها روسای با استفاده از VPN

  • با چهار متغیر در حال بازی: ISP شما، مرورگر شما، ارائه دهنده پخش ویدئو و VPN شما – تجربه و موفقیت ممکن است متفاوت باشد.
  • اگر مکان مورد نظر خود را به عنوان گزینه پیش فرض برای ExpressVPN نمی بینید، از گزینه «یافتن شهر یا کشور» استفاده کنید.
  • اگر پس از فعال ، VPN و تنظیم آن در ناحیه نمایش صحیح، در دریافت بازی با مشکل مواجه شدید، دو چیز وجود دارد که می توانید برای رفع سریع آن امتحان کنید. ابتدا به حساب اشتراک سرویس پخش خود وارد شوید و مطمئن شوید که آدرس ثبت شده برای حساب، آدرسی در ناحیه مشاهده صحیح است. در غیر این صورت، ممکن است لازم باشد آدرس فیزیکی ثبت شده در حساب خود را تغییر دهید. دوم، برخی از تلویزیون های هوشمند، مانند Roku، برنامه های VPN ندارند که بتوانید مستقیماً روی خود دستگاه نصب کنید. در عوض، باید VPN را روی روتر یا هات اسپات موبایلی که استفاده می‌کنید (مانند تلفنتان) نصب کنید تا هر دستگاهی در شبکه Wi-Fi آن اکنون در محل نمایش درست ظاهر شود.
  • همه ارائه دهندگان VPN توصیه می کنیم دستورالعمل های مفیدی را در سایت اصلی خود برای نصب سریع VPN در روتر خود ارائه دهند. در برخی موارد در سرویس‌های تلویزیون هوشمند، پس از نصب برنامه ورزشی شبکه کابلی، از شما خواسته می‌شود که یک کد عددی را تأیید کنید یا روی پیوندی که به آدرس ایمیل شما در فایل موجود برای تلویزیون هوشمندتان ارسال شده است کلیک کنید. این جایی است که داشتن VPN در روتر شما نیز به شما کمک می کند زیرا به نظر می رسد هر دو دستگاه در مکان صحیح قرار دارند.
  • و به یاد داشته باشید که با وجود استفاده از VPN، مرورگرها اغلب می‌توانند موقعیت مکانی خود را نشان دهند، بنابراین حتماً از یک مرورگر متمرکز بر حریم خصوصی برای اتصال به خدمات خود استفاده کنید. ما معمولا توصیه می کنیم شجاع.

منبع: https://www.cnet.com/tech/services-and-software/dolphins-vs-chiefs-livestream-how-to-watch-nfl-wild-card-game-online-today-on-peacock/#ftag=CAD590a51e