Indy 5, Mission 7, Turtles

THE فصل فیلم های تابستانی به پایان رسید اما با توجه به درآمدهای باکس آفیس، مخاطبان هنوز باید به دنبال فیلم های زیادی باشند. در حالی که احتمالا اکثر طرفداران آن را دیده اند باربی، اوپنهایمر، و Guardians of the Galaxy Vol. 3، بسیاری از فیلم‌های پرفروش بالقوه دیگر در این تابستان نتوانستند انتظارات مالی را برآورده کنند، و می‌توانید ببینید که آیا این موضوع از راحتی خانه شما توجیه شده است یا خیر.

ما در مورد آن صحبت می کنیم ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت 1، Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem، و آخرین سفر دیمیترهمه آنها امروز تاریخ انتشار خانگی جدیدی دریافت کردند.

Steelbook انحصاری Best Buy.

Steelbook انحصاری Best Buy.
تصویر: دیزنی

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت تاریخ انتشار فیزیکی

اگرچه در حال حاضر به صورت دیجیتال در دسترس است، دیزنی به تازگی آن را اعلام کرده است ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت در تاریخ 5 دسامبر به صورت 4K و Blu-ray منتشر خواهد شد. Best Buy دارای یک استیل بوک انحصاری است، وال مارت دارای یک پین لعابی انحصاری است، و در حالی که ویژگی های ویژه تا حد زیادی مشابه نسخه دیجیتال است (در اینجا به تفصیل، همچنین یک آهنگ فقط امتیازی وجود دارد که به شما امکان می دهد فیلم را تماشا کنید و فقط آهنگ جان ویلیامز را بشنوید.

  تعهد اپل به پشتیبانی از پیام‌رسانی RCS در نهایت می‌تواند پیامک را از بین ببرد

هنوز مشخص نیست که این فیلم چه زمانی برای پخش در دسترس خواهد بود.

Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت 1 تاریخ انتشار صفحه اصلی

احساس می کنم بیشتر از حد معمول طول کشید، اما از امروز، Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت 1 برای تماشای دیجیتالی از هر کجا که فیلم های دیجیتال خود را دریافت کنید در دسترس است. هنوز خبری در مورد پخش جریانی یا فیزیکی منتشر نشده است، اما مطمئناً در راه است.

انتشار Mutant Mayhem.

انتشار Mutant Mayhem.
تصویر: اولیه

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem رهاسازی فیزیکی

آشوب جهش یافته در حال حاضر برای مالکیت یا اجاره دیجیتالی و همچنین پخش جریانی در دسترس است پارامونت +، اما طرفداران واقعی می خواهند آن را در دستان خود نگه دارند. این دقیقاً همان کاری است که آنها در 12 دسامبر، زمانی که این فیلم انیمیشن باورنکردنی با کیفیت 4K و Blu-ray منتشر می شود، می توانند انجام دهند.

آخرین سفر دیمیتر تاریخ انتشار فیزیکی

بهترین فیلم تابستانی «دراکولا روی قایق» نیز برای دیجیتال خرید کنید در حال حاضر اما می رسد در بلو-ری و 4K اکتبراوه 17.

و البته، تعداد زیادی فیلم تابستانی دیگر، حداقل به صورت دیجیتال، اکنون در دسترس هستند. اما چهار مورد از آنها که امروز اعلام شد، بسیار قابل توجه به نظر می رسید.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/indiana-jones-5-mission-impossible-7-ninja-turtles-film-1850915450

  15 بهترین تخفیف هدفون Prime Day در اوایل اکتبر