Redmi در 10 سال گذشته 1 میلیارد گوشی فروخته است

ردمیاین برند متعلق به شیائومی طی چند سال گذشته به یکی از تولیدکنندگان پیشرو تلفن همراه در جهان تبدیل شده است و اکنون این شرکت اعلام کرده است که موفق به… یک میلیارد گوشی برای فروش دستاورد قابل توجه این شرکت توسط “لو ویبینگ” یکی از مدیران کلیدی گروه شیائومی و مدیرعامل Redmi اعلام شد.

استارت‌آپ Redmi ۱ میلیارد دستگاه می‌فروشد

ماجراجویی Redmi در سال 2013 به عنوان یکی از برندهای شیائومی آغاز شد و از آن به عنوان یک خط تولید جدید با هدف ارائه گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه یاد می شد. این استراتژی بازار گوشی های هوشمند را تغییر داده است و همچنین به شیائومی اجازه داده است تا پایگاه مشتریان خود را به سرعت گسترش دهد. داستان به همین جا ختم نمی شود، در سال 2019، شیائومی در یک حرکت استراتژیک، ردمی را به عنوان یک برند فرعی مستقل برای کسب استقلال و تمرکز بیشتر معرفی کرد.

با این تغییر استراتژیک، Redmi به پیشرفت، نوآوری و گسترش خط تولید خود ادامه داده و اکنون موفق شده است جایگاه خود را در بازار بسیار رقابتی تلفن همراه تقویت کند.

و اکنون این شرکت یک رویداد ویژه ترتیب داده و از شرکای کلیدی خود دعوت کرده است که در ده سال گذشته نقش مهمی در ماجراجویی Red بازی کرده‌اند. لو ویبینگ، مدیرعامل Redmi در این مراسم علاوه بر اشاره به فروش یک میلیارد گوشی در 10 سال گذشته، سعی در تقویت ارتباط این شرکت با شرکای خود نیز داشته است.

  طرح روی آوردن به خودروهای دیگر در واکنش به اعتراض مشتریان بهمن موتور صورت می گیرد

منبع: https://digiato.com/mobile/xiaomi-redmi-hits-1-billion-sales-10-years