Teenage Engineering به تازگی یک خودروی کوچک 250 دلاری عرضه کرده است

تصویر از مقاله ای با عنوان Teenage Engineering به تازگی یک ماشین کوچک 250 دلاری را منتشر کرده است

اسکرین شات: مهندسی در بین نوجوانان

Teenage Engineering، شرکت الکترونیک سوئدی، به خاطر محصولات زیبا اما گران قیمت خود که بیشتر آن هنر کارکردگرایانه است، شهرت دارد. به یک میز آلومینیومی 1600 دلاری نیاز دارید؟ TE آنچه شما نیاز دارید را دارد. یک ست 2000 دلاری چطور؟ آواز خواندن، عروسک های چوبی? بار دیگر، این شرکت اینجاست تا خدمت کند. ما نیز آن را نخواهیم داشت گوشی هیچی– مسلما یکی از جالب ترین تلفن های تاریخ – بدون آرم شرکت کمک.

خوب، Teenage Engineering یکی دیگر از اسباب‌بازی‌های گران قیمت خود را برای بزرگسالان عرضه کرده است و این همان چیزی است که شما انتظار دارید: یک ماشین اسباب‌بازی 250 دلاری.

جدید تولید – محصولکه Teenage Engineering آن را “ماشین دستگیره” می نامد، با چرخ های آلومینیومی، فولادی و لاستیکی دارای بلبرینگ صاف ساخته شده است و وب سایت این شرکت می گوید که به گونه ای طراحی شده است که “به سادگی می توانید ماشین را بگیرید و آن را در هر جهت حرکت دهید.” » بله، تقریباً یک ماشین کوچک اینگونه کار می کند! TE همچنین می گوید این خودرو در رنگ های قرمز، مشکی و آلومینیومی موجود است و توسط طراح دانمارکی آندرس هرمانسن طراحی شده است.

ما واقعا نمی دانیم که جمعیت هدف برای این محصول چیست. شاید یک بچه پولدار با سلیقه های عجیب و غریب مینیمالیستی؟ مدیر ارشدی که نیاز به دکور اداری دارد اما می‌خواهد بین جلسات زوم نیز با آن بازی کند؟ در هر صورت، هیچ ، نمی گوید این محصول جالبی نیست. ممکن است این چیزی نباشد که شما آن را خرید ضروری می نامید.

  اولین گزارش نامزدی نتفلیکس محبوب ترین نمایش ها و فیلم های آن را نشان می دهد

همانطور که گفته شد، به نظر می رسد Teenage Engineering برای چیزی بسیار هیجان انگیزتر از اسباب بازی جدید ناامید کننده خود آماده می شود. از شرکت وب سایت در حال حاضر با تغییرات گرافیکی فعال است، که به نظر می رسد ژانر آن یک رویداد آینده را پیش بینی می کند. اخیراً سخنگوی شرکت به Engadget تایید شد که یک اطلاعیه بزرگ در روز چهارشنبه اعلام خواهد شد. طرفداران TE بدون توجه به این که این اعلامیه چیست باید صبر کنند (امیدوارم این فقط یک ماشین کوچک دیگر نباشد).

منبع: https://gizmodo.com/teenage-engineering-just-released-a-250-toy-car-1851040631