Threads نتایج جستجو را در زمان واقعی آزمایش می کند

برنامه Threads اغلب به عنوان رقیب X توصیف می شود. الگوریتم «برای شما» این برنامه اغلب پست‌های چند روزه را در کنار پست‌های جدید نشان می‌دهد و ویژگی اخیراً معرفی‌شده آن تنها پنج موضوع را در یک زمان نمایش می‌دهد. اما برای کسانی که امیدوارند این برنامه در نهایت برای اطلاعات لحظه ای مفیدتر شود، آخرین آزمایش متا می تواند خبر خوبی باشد.

به گفته دانیل رودریگز، کاربر Threads، این برنامه در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی جدید است که به کاربران امکان می دهد نتایج را بر اساس آخرین موارد فیلتر کنند. آدام موسری، مدیر اجرایی Threads این تغییر را تایید کرد. موسری گفت: «ما شروع به آزمایش این موضوع با تعداد کمی از افراد کرده‌ایم، بنابراین یافتن نتایج جستجوی مرتبط در زمان واقعی آسان‌تر است.

این ممکن است یک تعدیل نسبتاً جزئی به نظر برسد، اما عدم جستجوی زمانی مدت‌هاست که برای کاربران Threads که به دنبال یافتن اخبار یا تفسیر رویدادهای جاری هستند، ناامیدکننده بوده است. و در حالی که مرتب‌سازی بر اساس پست‌های «اخیرا» مانند جستجوی زمانی نیست، باید پست‌هایی درباره آخرین اخبار یا موضوعات داغ دیگر نمایش دهد.

اما اینکه این ویژگی چقدر مفید خواهد بود به این بستگی دارد که آیا متا فیلتر را برای همه موضوعات موجود در پلتفرم در دسترس قرار دهد یا خیر. اسکرین شات یک گزینه جدید را برای “NBA Threads” نشان می دهد، جامعه ای که موسری بهترین استفاده را از آن در برنامه داشته است. اما موسری در مورد موضوعات داغ دیگر به میزان قابل توجهی کمتر مشتاق بوده است و سال گذشته گفت که او “خبرهای سخت” نمی خواهد. در جاهای دیگر، Threads با حذف توصیه‌ها و نتایج جستجو از موضوعاتی که «به‌طور بالقوه حساس» می‌داند، مانند واکسن‌ها و COVID-19، برخی از کاربران را خشمگین کرده است، حتی اگر این پست‌ها قوانین آن را نقض نمی‌کنند.

  همه ماهی هایی که نمی توانیم ببینیم

منبع: https://www.engadget.com/threads-is-testing-real-time-search-results-234857960.html?src=rss