Turtle Beach سازنده کنترلر بازی PDP را خریداری کرد

شرکت لوازم جانبی بازی Turtle Beach اعلام کرد که وارد بازی جمع آوری کنترلر می شود و PDP را به قیمت 118 میلیون دلار خریداری می کند. خرید یک PDP ممکن است حرکت خوبی باشد، بسته به اینکه چه احساسی نسبت به مجموعه کنترلرهای به طور کلی مقرون به صرفه و رنگارنگ آن دارید.

Turtle Beach در چند سال گذشته وسایل جانبی متعددی را به آتش بازی اضافه کرده است، از جمله حمله به یوغ های پرواز و چرخ مسابقه Velocity One که اخیراً اعلام شده است. همچنین کنترل‌کننده‌هایی را می‌فروشد، اما این کار را از سال 2021 آغاز کرد و هیچ‌کدام را برای کنسول‌های پلی‌استیشن یا نینتندو نمی‌فروشد.

چیدمان صحیح، جنگنده بهتر.
تصویر: PDP

گیم پدها نان و کره PDP هستند – و مجوز فروش آنها را برای تمام کنسول های اصلی دارد. قابل تشخیص ترین این شرکت ممکن است پدهای مبارزه به سبک GameCube برای Wii U باشد که با تم شخصیت های نینتندو طراحی شده است و صرفاً برای Super Smash Bros. پرشور می دانید، کسانی که اصرار دارند که دکمه سبز غول پیکر A، دکمه قرمز کوچک B، و دکمه های لوبیا شکل X و Y نشان دهنده یک طرح واقعی این بازی هستند. (من تمایل دارم با آن موافقم.)

ظاهراً اعلامیه امروز می‌توانست بسیار متفاوت باشد، زیرا Turtle Beach می‌نویسد که قبل از تصمیم به خرید PDP، فروش آن را نیز در نظر گرفته است. خودش به یک شرکت دیگر

منبع: https://www.theverge.com/24100046/turtle-beach-pdp-acquisition

  بهترین پیشنهادات دفتر خانه: تا 50٪ در یک میز، مانیتور و صندلی جدید صرفه جویی کنید