Twitch اکنون به استریم‌کنندگان اجازه می‌دهد تا به طور همزمان در هر سرویسی که می‌خواهند استریم کنند

این شرکت جمعه به عنوان بخشی از یک دسته بزرگ از اخبار TwitchCon اعلام کرد که Twitch اکنون به سازندگان خود اجازه می دهد تا به طور همزمان در هر سرویس پخش زنده پخش کنند. پیش از این، پخش‌کننده‌ها می‌توانستند به‌طور همزمان روی پلتفرم‌های تلفن همراه مانند TikTok و Instagram استریم کنند، اما از روز جمعه، Twitch به طور قابل‌توجهی در حال گسترش است که پخش‌کنندگان می‌توانند به طور همزمان به صورت زنده پخش شوند. (خب، با فرض اینکه استریمرها قرارداد انحصاری Twitch ندارند.)

اخیراً، برخی از پخش‌کننده‌های توییچ در حال بررسی گزینه‌های دیگر پلتفرم‌ها بوده‌اند. نام‌های بزرگی مانند xQc، Amouranth و Nickmercs امسال با رقیب Twitch، Kick قراردادهای مهمی امضا کرده‌اند. معاملات xQc و Nickmercs انحصاری نیستند، و با توجه به اینکه Amouranth یک ویدیو از چند ماه پیش در حساب توییچ خود دارد، به نظر می رسد که او نیز انحصاری نیست. Ninja قرارداد انحصاری خود را با Twitch در سپتامبر 2022 کنار گذاشت تا بتواند همزمان روی چندین پلتفرم استریم کند. (او با دن کلنسی، مدیرعامل توییچ شام خورد اوایل این ماه و به نظر می رسد از اخبار روز جمعه خوشحال است.)

طبق یک سند پشتیبانی، دستورالعمل‌هایی برای خط‌مشی جدید پخش همزمان Twitch وجود دارد. استریم‌کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که کیفیت استریم آنها در توییچ «کمتر از تجربه در سایر پلت‌فرم‌ها یا سرویس‌ها نیست». پخش‌کنندگان «نباید» پیوندهایی را از انجمن توییچ خود به پخش‌های هم‌زمان خود در پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارند. (استریم‌کنندگان همچنان می‌توانند پیوندهایی را به وب‌سایت‌های شخص ثالث در صفحات درباره کانال‌هایشان به اشتراک بگذارند، اما زمانی که در توییچ هم پخش می‌شوند، نمی‌توانند به سایر پخش‌های مشابه خود پیوند دهند.) و پخش‌کننده‌ها نمی‌توانند از خدمات شخص ثالث استفاده کنند. برای انجام کارهایی مانند ادغام چت بین پلتفرم ها.

  آخرین عامل هوش مصنوعی Google DeepMind بازی "Goat Simulator 3" را یاد گرفت

توییچ می‌گوید در آینده، ابزاری را برای پخش‌کننده‌ها اضافه می‌کند تا نشان دهد که در حال پخش همزمان هستند.

Twitch همچنین برخی از تغییرات محصول را فاش کرد. ستاره مهمان، که به پخش‌کنندگان اجازه می‌دهد پخش‌های مشترک با دیگران را میزبانی کنند، اکنون با هم Stream Together نامیده می‌شود و ویژگی‌هایی مانند توانایی ادغام چت‌ها را به دست می‌آورد. توییچ می‌گوید نسخه‌ای از جریان اکتشاف به سبک TikTok که کانال‌ها را به صورت زنده نمایش می‌دهد در حال آزمایش است. و سیستم هشدار خود Twitch برای اعلان‌هایی مانند فالوورها و کمک‌های Bits به زودی از احساسات متحرک سفارشی پخش‌کننده پشتیبانی می‌کند.

منبع: https://www.theverge.com/2023/10/20/23926013/twitch-simultaneously-stream-any-service-platform-twitchcon