Vision Pro اپل در زمان راه اندازی به برنامه های YouTube و Spotify دسترسی نخواهد داشت

هنگامی که اولین کاربران Vision Pro اپل هدست های خود را در ماه فوریه دریافت می کنند، متوجه می شوند که برخی از محبوب ترین برنامه های سرگرمی در فروشگاه برنامه سیستم آن وجود ندارد. مطابق با بلومبرگ، YouTube و Spotify گوگل در حال حاضر هیچ برنامه ای برای توسعه یک برنامه برای visionOS، پلت فرم دستگاه، ندارند. یکی از نمایندگان یوتیوب همچنین به این نشریه گفت که در حال حاضر برنامه iPad خود را برای دانلود در هدست در دسترس قرار نخواهد داد. سخنگوی یوتیوب گفت: «کاربران یوتیوب در زمان راه‌اندازی می‌توانند از YouTube در Safari در Vision Pro استفاده کنند. در مورد Spotify، یک منبع به این نشریه گفت که برنامه ای برای دانلود برنامه iPad خود در Vision Pro ندارد.

مانند MacStories همانطور که در گزارشی ذکر شد که برنامه‌های محبوبی را که در هنگام راه‌اندازی با هدست سازگار هستند، فهرست می‌کند، برنامه‌های آیفون و آی‌پد به‌طور پیش‌فرض در فروشگاه دستگاه ظاهر می‌شوند. توسعه دهندگان باید از دانلود برنامه های خود در Vision Pro خودداری کنند. مشخص نیست که چرا YouTube و Spotify تصمیم گرفتند برنامه های خود را روی هدست در دسترس قرار ندهند، اما آنها تنها نیستند. بلومبرگ قبلاً گزارش شده بود که نتفلیکس یک برنامه اختصاصی برای ویژن پرو نیز منتشر نخواهد کرد. علاوه بر این، نتفلیکس به این نشریه گفت که مشترکین باید از مرورگر دستگاه به سرویس آن دسترسی داشته باشند، به این معنی که برنامه iPad آن قابل دانلود نخواهد بود. بر اساس MacStoriesبر اساس این گزارش، متا اینستاگرام و فیسبوک نیز ممکن است در فروشگاه اپلیکیشن ویژن پرو غایب باشند.

  تکنولوژی جدید و آینده جهان + تکنولوژی چیست؟ تکنولوژی متاورس + فناوری بلاک چین دیدنگار

این شرکت‌ها ممکن است منتظر بمانند و ببینند که آیا ارزش دارد منابعی را برای ایجاد یک برنامه اختصاصی برای هدست ۳۵۰۰ دلاری اختصاص دهیم. آنها همچنین ممکن است نگران مشکلات بالقوه ای باشند که کاربران Vision Pro ممکن است در صورت استفاده از نسخه های iPad برنامه ها در دستگاهی در دسته بندی کاملاً متفاوت با آن مواجه شوند. همانطور که گفته شد، کاربران اولیه Vision Pro همچنان برنامه‌های سرگرمی زیادی برای انتخاب خواهند داشت، از جمله Disney+، که به کاربران امکان دسترسی به محیط‌های غوطه‌وری ویژه را می‌دهد که می‌تواند به عنوان پس‌زمینه نمایش‌های آن باشد.

منبع: https://www.engadget.com/apples-vision-pro-wont-have-access-to-youtube-and-spotify-apps-at-launch-083434306.html?src=rss