WhatsApp در حال کار بر روی یک رابط کاربری جدید برای بخش وضعیت است

WhatsApp 2.24.4.23 بتای اندروید به زودی منتشر می شود. به گفته خودی ها، در این نسخه کاربران می توانند با طراحی جدید کیس کار کنند.

به نظر می رسد واتس اپ در حال کار بر روی توسعه یک رابط کاربری جدید برای قسمت وضعیت است و کاربران اندرویدی نسخه بتای جدید این اپلیکیشن می توانند با طراحی رابط کاربری جدید از وضعیت بهره مند شوند.

به نظر می رسد طراحی رابط کاربری وضعیت WhatsApp در حال تغییر است

تصویر منتشر شده توسط یکی از افراد داخلی نشان می دهد که در آپدیت آتی واتس اپ، کاربران می توانند رابط کاربری جدیدی را در وضعیت واتس اپ مشاهده کنند. وضعیت همچنان در بالای صفحه نمایش داده می شود، اما وضعیت ها دیگر به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار نمی گیرند. این قابلیت در اختیار کاربران قرار می گیرد تا بتوانند وضعیت را در قالب یک تصویر کوچک پیش نمایش کنند و دیگر نیازی به بازکردن هر وضعیت به صورت جداگانه نداشته باشند. این تغییرات می تواند مزایایی را برای کاربران فراهم کند.

به نظر می رسد این تغییرات می تواند بهبود قابل توجهی در تجربه کاربری ایجاد کند. پیش از این، بسیاری از کاربران نارضایتی خود را از طرح افقی کیس اعلام کرده بودند. با تغییر طرح، تصویر کوچک جایگزین طرح قبلی می شود. باید دید کاربران چه بازخوردی نسبت به این تغییرات نشان می دهند و آیا از آن استقبال خواهند کرد یا خیر.

وب سایت WABetaInfo یک اسکرین شات از تغییرات منتشر کرد که طراحی رابط کاربری جدید و پیش نمایش وضعیت را نشان می دهد. هنوز مشخص نیست واتس اپ چه تغییرات دیگری برای این نسخه بتا جدید در نظر گرفته است.

  ویژن پرو دومین فناوری چشمگیر در جهان از زمان اولین آیفون است

منبع: https://digiato.com/app/whatsapp-beta-android-status-tab-previews-redesign