X تایید کرد که حساب SEC که ETF بیت کوین جعلی را تحت فشار قرار داده است، هک شده است

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در جریان رویدادی در باشگاه ملی مطبوعات در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده صحبت می کند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در جریان رویدادی در باشگاه ملی مطبوعات در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده صحبت می کند.
عکس: ناتان هوارد/ بلومبرگ (گتی ایماژ)

این سایت رسانه اجتماعی تایید کرد که حساب X اصلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز سه شنبه هک شد. حساب، که به دروغ توییت کرد در مورد یک تصمیم بسیار مورد انتظار در مورد بیت کوین، در نتیجه دنیای رمزارز را به یک چرخش تبدیل می کند آشوب موقتاین سایت می‌گوید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال نکرده بود و به یک فرد ناشناس اجازه می‌دهد آن را به خطر بیاندازد.

اواخر عصر سه شنبه، تیم امنیتی X پستی را به اشتراک گذاشت جزئیات حادثه را ارائه دهد. در بخشی از این پیام آمده است:

ما می توانیم این حساب را تأیید کنیم @SECGov به خطر افتاد و ما تحقیقات اولیه را تکمیل کردیم. بر اساس تحقیقات ما، سازش به دلیل نقض سیستم های X نبود، بلکه به دلیل کنترل یک فرد ناشناس بر شماره تلفن مرتبط با شرکت بود. @SECGov حساب از طریق شخص ثالث همچنین می‌توانیم تأیید کنیم که در زمان به خطر افتادن حساب، احراز هویت دو مرحله‌ای در حساب فعال نبوده است. ما همه کاربران را تشویق می کنیم که این لایه امنیتی اضافی را فعال کنند.

آه، 2FA. این واقعا یک است بخش ضروری امنیت وب – امنیتی که متاسفانه اکثر افراد و سازمان ها (از جمله، ظاهراً مدیران رسانه های اجتماعی در آژانس های فدرال) غفلت از فعال ،. باشد که جنون SEC مجدداً به شما یادآوری کند، خواننده عزیز، که فوراً آن چیز را روشن کنید.

  پارتک دومین صندوق آفریقایی خود را با بیش از 300 میلیون دلار برای سرمایه گذاری از بذر تا سری C می بندد

اپیزود هک روز سه شنبه به طور موقت جامعه وب 3 را تکان داد در هرج و مرج پس از اینکه حساب SEC به خطر افتاده پیامی را ارسال کرد که به دروغ ادعا می کرد SEC موارد مورد انتظار را تایید کرده است. بیت کوین ETF که دنیای رمزارز اخیراً به آن وسواس داشته است. خواسته ها نیز به طور خلاصه بیت کوین را در یک سفر وحشی ارسال کرداز آنجایی که ارزش دارایی به طور موقت افزایش یافت، قبل از اینکه دوباره سقوط کرد، زمانی که مشخص شد این خبر دروغ است.

افشای هک شدن حساب SEC نیز به نظر می رسد که آب سردی را به همراه داشته باشد تئوری های توطئه که در سراسر جامعه کریپتو گسترش یافت، که افرادی مانند SEC حدس می زدند که SEC کل قسمت را به دلایل مبهم و شوم سازماندهی کرده است. به نظر می رسد که تنظیم کننده ارشد مالی کشور در امنیت سایبری وحشتناک است.

منبع: https://gizmodo.com/x-2fa-bitcoin-etf-elon-musk-sec-hacking-1851154490