X قابلیت پخش زنده ویدیو را به ویدیوی Spaces+ اضافه کرد

سرویس چت صوتی شبکه اجتماعی X، Spaces، اکنون به قابلیت پخش ویدیوی زنده مجهز شده است، اما فقط میزبان می تواند این کار را انجام دهد.

همانطور که The Verge در گزارش خود، The Account توضیح می دهد DogeDesigner X ویدیویی در مورد نحوه استفاده از این ویژگی به اشتراک گذاشت. طبق این ویدیو، کاربران می توانند در هنگام ایجاد فضای جدید، این گزینه را فعال کرده و سپس با دوربین های جلو یا عقب گوشی خود در جهت عمودی یا افقی پخش زنده کنند.

وب سایت Verge توضیح می دهد که این ویژگی هنوز برای کاربران اندروید در دسترس نیست، اما کاربران iOS می توانند این کار را انجام دهند.

نحوه پخش زنده در SpaceX

X در حال حاضر ویژگی دیگری دارد که به کاربران امکان می دهد ویدیوی زنده خود را پخش کنند، اما این گزینه به اندازه Space تعاملی نیست. در واقع، شرکت‌کنندگان Space می‌توانند با یکدیگر چت کنند یا یک جلسه را میزبانی کنند، اگرچه ویدیوی زنده فقط برای میزبان در دسترس است.

بر اساس پست هایی که او نوشته است برخی از کاربران X منتشر شده است و به نظر می رسد که این شرکت چندین باگ و مشکلات دیگر را برطرف کرده است تا ویژگی جدید خود را بدون نقص ارائه دهد. در واقع، به نظر می‌رسید که فعال ، ویدیو باعث تاخیر بسیار طولانی در جلسات Space می‌شود، و پخش زنده در حالت افقی نیز مدیریت Space را غیرممکن می‌کند زیرا ویدیو کل صفحه را اشغال می‌کند. همچنین، کاربرانی که از X در دسکتاپ استفاده می‌کنند، همچنان نمی‌توانند ویدیوها را تماشا کنند.

  اپل اولین شرکتی خواهد بود که تراشه های 2 نانومتری TSMC را دریافت می کند

منبع: https://digiato.com/app/x-enables-live-video-broadcasts-in-space