Galaxy Buds FE و Galaxy Tab S9 FE قرار است رونمایی شوند

سامسونگ دیروز اعلام کرد که گلکسی S23 FE را در روز چهارشنبه این هفته در هند عرضه خواهد کرد. اکنون به نظر می رسد آمازون به صورت تصادفی رونمایی از Galaxy Buds FE و Galaxy Tab S9 FE را برنامه ریزی کرده است.

Galaxy Buds FE و Galaxy Tab S9 FE در روز پنجشنبه معرفی خواهند شد

به گزارش GizmoChina، آمازون هند یک صفحه اختصاصی برای نسل اول Galaxy Buds Fan Edition راه اندازی کرده است تا برای فروش این هدفون های بی سیم آماده شود. همانطور که در تصویر زیر می بینید، در اینجا اثر مستقیم نام است هدفون Galaxy FE قابل مشاهده نیست، اما طبق گزارش های دیگر، انتظار نداریم محصولی غیر از AirPods رونمایی شود. این پوستر می گوید که ایرپادهای جدید سامسونگ در روز پنجشنبه منتشر می شود. 13 اکتبریعنی یک روز پس از عرضه Galaxy S23 FE فاش می شود.

علاوه بر این، آمازون صفحه دیگری را برای تب انحصاری گلکسی تب ارائه کرده است که در آن تصویری حاوی تاریخ عرضه تبلت بعدی این شرکت قابل مشاهده است. در این تصویر گفته می شود که سامسونگ در تاریخ 13 اکتبر از تبلت خود رونمایی می کند، البته نام دستگاه خاصی ذکر نشده بود، البته با … Galaxy Tab S9 FE و S9 Plus FE با هم روبرو می شویم. در این پوستر خود تبلت محو شده در پس زمینه دیده می شود. تصاویر و مشخصات این تبلت ها قبلا فاش شده بود که می توانید در این مطلب آن ها را مشاهده کنید.

بر اساس اطلاعات وب سایت آمازون، به نظر می رسد سامسونگ با این غول خرده فروشی برای فروش Galaxy Buds FE و Galaxy Tab S9 FE شریک شده است. این محصولات به همراه Galaxy S23 FE احتمالاً بازار هند را هدف قرار خواهند داد، اما بدیهی است که به سایر بازارهای جهانی نیز راه پیدا خواهند کرد.

  Airtag اپل به ردیابی کیف سرقتی و دستگیری دزد کمک کرد

Galaxy Tab S9 Plus FE که قبلا در Flipkart دیده شده بود، احتمالاً بین 30000 تا 39000 روپیه قیمت دارد که معادل 360 تا 460 دلار است.

منبع: https://digiato.com/gadgets/samsung-galaxy-buds-fe-galaxy-tab-s9-fe-launch-date-revealed