VerSe هندی Magzter، رقیب Apple News+ خود را خریداری کرد

این دو روز پنجشنبه اعلام کردند VerSe Innovation، شرکت مادر اپلیکیشن جمع‌آوری اخبار هندی Dailyhunt، پلتفرم محبوب دکه روزنامه فروشی دیجیتال Magzter را خریداری کرده است.

این استارت آپ مستقر در بنگلور به طور کامل Magzter، یک شرکت نیویورکی را که هولدینگ پرس سنگاپور را از جمله حامیان خود می دانست، خریداری کرد. VerSe شرایط مالی معامله را فاش نکرد.

اومانگ بیدی، یکی از بنیانگذاران VerSe در مصاحبه ای به TechCrunch گفت، خرید Magzter که بیش از 8500 عنوان مجله را در برنامه همنام خود ارائه می دهد، بر تمرکز فزاینده VerSe بر دستیابی به مخاطبان مرفه و ارائه آن تاکید می کند. او این معامله را “بزرگترین” خرید تا به امروز Verse نامید.

بیدی گفت که Magzter بیش از 1 میلیون مشترک پرداخت کننده در هند دارد و 87 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد. او افزود، این شرکت که یک مدل مصرف همه چیز را با هزینه اشتراک سالانه بین 20 تا 30 دلار ارائه می دهد، شریک توزیع و فناوری در VerSe پیدا کرده است.

Dailyhunt – به ارزش 5 میلیارد دلار و با حمایت CPP Investments، برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو، اداره سرمایه گذاری قطر، گروه Carlyle و Goldman Sachs – ارزیابی قرارداد با Magzter l را در سال گذشته آغاز کرده است. این شرکت هندی قصد دارد در سال جاری Dailyhunt Premium را راه‌اندازی کند که شامل تجربه‌ای بدون آگهی به همراه کاتالوگ Magzter است. بیدی گفت که Magzter همچنین به عنوان یک سرویس مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Magzter با هزاران ناشر بزرگ شراکت دارد و عناوینی مانند The New Yorker، The Economist، Vanity Fair و Time را در برنامه خود ارائه می دهد. DailyHunt در تلاش است تا یک فید خبری شخصی‌سازی شده را در Magzter معرفی کند که مقالات و داستان‌ها را از فهرست گسترده عناوین مجلات اپلیکیشن دکه روزنامه‌فروشی دیجیتال مدیریت می‌کند.

  اپل فروش اپل واچ را پس از تعلیق ممنوعیت از سر گرفت

Girish Ramdas و Vijayakumar Radhakrishnan، بنیانگذاران Magzter، در بیانیه ای مشترک گفتند: “این مشارکت راه های جدیدی را برای ارائه تجربیات محتوای با کیفیت بالا به کاربران در سراسر هند باز می کند، و هدف ما را برای ارائه تجربیات بی نظیر خواندن دیجیتال به خوانندگانمان تقویت می کند.” بدی گفت که آنها پس از خرید به کار روی Magzter ادامه خواهند داد.

Bedi گفت که VerSe، که برنامه ویدئویی کوتاه جاش را نیز اجرا می کند، به طور فزاینده ای در حال بهبود وضعیت مالی خود است و امیدوار است EBITDA آن تا سال آینده در سطح گروه سودآور باشد. TechCrunch در ماه فوریه گزارش داد که این استارت‌آپ اخیراً با استارت‌آپ رسانه‌های اجتماعی محلی Koo برای خرید همکاری کرده است. بدی که از اظهار نظر در مورد بحث‌های خاص خودداری کرد، گفت VerSe بر معاملات با شرکت‌هایی متمرکز شده است که از نظر مالی خوب و درآمد رو به رشدی دارند.

منبع: https://techcrunch.com/2024/04/17/dailyhunt-parent-acquires-newsstand-app-magzter/